Blog Fabryki osłon okiennych

 

Blog Fabryki osłon okiennych

Jako firma zawsze staramy się dawać więcej naszym klientom, niż tego oczekują. Dla nas satysfakcja klienta z naszych usług, to coś więcej niż tylko uśmiech czy dobra opinia w Internecie. Dzięki temu, bardzo szybko się rozwijamy. Owocuje to nowymi rozwiązaniami, produktami czy szybkością realizacji. Właśnie wchodzimy w kolejny etap rozwoju, jakim jest stworzenie własnego tematycznego bloga. Przez niego będziecie mogli się dowiedzieć, różnych rzeczy związanych z osłonami okiennymi. Na przykład: Jak dobrać osłonę okienną do swojego wnętrza, czy jak czyścić swoją osłonę, by jej nie uszkodzić. 

        RODZINNY BIZNES

                Na początku chcielibyśmy się wam przedstawić. Fabryka osłon okiennych jest to rodzinna firma, działająca na terenie trójmiasta. Zajmująca się produkcją tytułowych osłon okiennych. Zdajemy sobie sprawę z kłopotów dzisiejszych czasów, każdy z nas jest zabiegany. Jesteśmy wszędzie, często brakuje nam czasu nawet na sen. W naszym życiu każda minuta jest cenna, a co w momencie, gdy nie możemy spać przez oślepiający nas księżyc w nowiu? Czy zbyt wcześnie budzi nas światło słoneczne?
Nasza firma powstała by jak najszybciej i bez żadnych problemów powstrzymać te niepokojące nas rzeczy. Przyjedziemy, by zmierzyć okna. Doradzimy jaka osłona będzie najlepiej pasowała do waszego wnętrza oraz dopasujemy jej kolor do stylu pomieszczenia.  Następnie wasze zamówienie z wielką starannością wyprodukujemy, by móc zamontować je w waszym mieszkaniu. To wszystko w 7 dni roboczych! Działamy na terenie trójmiasta. Głównie zajmujemy się plisami w Gdańsku, lecz inne produkty czy miejscowości nie są nam obce. Często spotkacie nas w Gdyni, Sopocie, Redzie, Rumi czy Pruszczu Gdańskim. Produkujemy również zwykłe rolety, rolety typu dzień noc czy moskitiery okienne.

      KLIENT NASZ PAN

Jesteśmy elastyczni dla klienta. Dostosujemy się do waszego terminarza. Nie narzucamy swoich dat i godzin. Zdajemy sobie sprawę z dzisiejszego trybu życia i chcemy, choć trochę wam je ułatwić 😊. Mamy nadzieje, że na wszystkie problemy związane z osłonami okiennymi, rozwiązaniem będzie ten blog.

 

                                


 

 

 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga